Novinky

09/02/2012

VALENTYN 2013

Milí přátelé,
 
sv. Valentýn je na dohled...
 
Pro každého z nás to znamená něco jiného: pro někoho importovaný americký svátek, pro někoho vzpomínku na skvělý film Někdo to rád horké, který začíná v chicagských garážích mrazivého 14.2.1929, pro někoho očekávání krásného prožitku či něžné večeře s někým blízkým....
 
Pro mě osobně znamená vzpomínku na dědečka Valentýna, se kterým jsem bohužel strávil příliš málo času. A vlastně si uvědomuji, že neznám žádného jiného Valdu, zdá se jakoby toto jméno vymizelo z české matriky.
 
Aby se nám lépe vzpomínalo i oslavovalo, chci Vám předložit kombinaci čokoládových pralinek La perle de champagne plněných šampaňským v kombinací s alsaskými crémanty - DETAILY ZDE. Na vyžádání Vám mohu zaslat i variantu se champagne od de Sousy z Ay.
 
Pokud objednáte do úterka do večera (a myslím že v nejzazším případě až do středy 13.2.), jsme schopni Vám garantovat dodání nejpozději 14.2.2012, takže Váš sv. Valentýn bude opravdu sváteční. Optimální velikost objednávky – z pohledu balení a dopravních nákladů – je 3-6 lahví, ale samozřejmě Vám rádi zašleme i jednu láhev+1pralinky.
 
s přátelským pozdravem
 
NEUMAN
www.winez.cz
www.teriny.cz
+420 602 213 214